Opis

Centralna 43c to oddany do użytku przez wykonawce, we wrześniu 2018 kameralny czteropiętrowy budynek wypełniony eleganckimi apartamentami. Wyposażony w cichobieżną windę, posiada bardzo jasną i szeroką klatkę schodową oraz przestronne korytarze. Garaż podziemny z systemem wentylacji automatycznej i bramą elektryczną obsługiwaną z pilota, w którym znajduje się 16 miejsc parkingowych. Wzdłuż budynku biegnie droga dojazdowa do parkingu dla mieszkańców i zieleńca. Cały budynek otoczony jest kostką brukową oraz roślinnością, a nowoczesne wykończenia elewacji idealnie wpasowują się standardy aglomeracji Krakowa.

Budynek jest podłączony do ogrzewania miejskiego i nie posiada w ogóle podłączenia gazowego, a dzięki zastosowaniu licznych systemów przeciwpożarowych jak oddymianie jest on bardzo bezpiecznym miejscem do zamieszkania.

Bardzo dogodna lokalizacja jest kolejną zaletą Centralnej 43c, bo zaraz obok znajduje się sklep spożywczy Żabka, a tylko 950 metrów dalej mieści się Biedronka. Natomiast w promieniu 250 metrów możesz dokonać zakupu w cukierni, w sklepie z warzywami, na stacji benzynowej lub zjeść posiłek w pobliskiej restauracji. Natomiast dostęp do komunikacji miejskiej to żaden problem, ponieważ zaraz obok stacji benzynowej znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.

Samochodem można w 5 minut znaleźć się w Galerii handlowej M1 gdzie znajdują się sklepy takie jak Media Markt, Obi, liczne butiki z odzieżą, Pizza Hot, Mcdonalds czy punk Poczty Polskiej. Niedaleko galerii znajduje się Tauron Arena Kraków, jadąc dalej, po 10 minutach dojedziesz do Akademii Muzycznej, a po 15 minutach do Akademii Górniczo Hutniczej, natomiast tylko 15 minut pieszo zajmie ci droga do Akademii Wychowania Fizycznego.

Centralna 43c to z pewnością idealne miejsce na mieszkanie w Krakowie. Wszelkie najważniejsze sprawy możesz stąd zrealizować w ciągu półgodzinnego spaceru, a lokalizacja blisko jednej z arterii Krakowa jaką jest Aleja Pokoju, pozwala na możliwość szybkiego przemieszczania się po całym mieście. Natomiast po męczącym dniu, mieszkanie w komfortowych warunkach i wysokim standardzie gwarantuje wieczorny relaks i odpoczynek.

Lokalizacja